Podrška SSP povodom organizovanja protesta

03 феб Saopštenja | SVS

03.02.2017. / Info SVS

Poštovane kolege,

Sindikat vatrogasaca Srbije daje bezrezervnu podršku članstvu i rukovodstvu vašeg Sindikata u borbi protiv blаgе kaznene politike tužilaštva i sudova prema kriminalcima u slučajevima napada na policajce. Svesni značaja jedinstva, solidarnosti i masovnosti u vođenju bilo koje sindikalne akcije, članovi Sindikata vatrogasaca Srbije ćе vam se pridružiti u protestu koji organizujete ispred zgrade suda u Novom Sadu. Verujemo da ćе ova akcija označiti početak rešavanja ovog dugogodišnjeg problema i doprineti da državni organi konačno preduzmu odgovarajuće mere kao bi se zaštitili životi i dostojanstvo policijskih službenika.

Sindikalni pozdrav,

Novi Sad                                                                           Predsednik SVS
03.02.2017. godine                                                          Duško Ninkov