Organizacija

Osnovni oblik organizovanja Sindikata vatrogasaca Srbije je Sindikalni odbor. Sindikalni odbori se osnivaju po okružnom principu i sastoje se od sindikalnih grupa.

_______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Južno-bačkog okruga – Novi Sad

Predsednik, Subić Milan;  Podpredsednik, Nikolić Siniša;  Sekretar, Feher Bela

Sindikalne grupe:

Novi Sad, Ladišić Ivan; Bačka Palanka, Lovrenčić Aleksandar; Vrbas, Sekicki Pero; Bečej, Kalmar Mihajlo; Srbobran, Ornjakov Dragan

Titel, Petrov Miroslav; Bač, Agbaba Dragan; Bački Petrovac, Melich Ivan; Temerin, Vukadinović Ranko; Beočin, Vitasović Zoran

Sremski Karlovci, Krneta Dane; Žabalj, Balint Zlatko

_______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Sremskog okruga – Ruma

Predsednik, Petrović Dragan; Podpredsednik, Savić Goran; Sekretar, Trkulja Nenad

Sindikalne grupe:

Ruma, Petrović Dragan; Sremska Mitrovica, Savič Goran; Pećinci, Stanić Milan; Stara Pazova, Dašić Vlada; Inđija, Martić Dragan

________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Severno-banatskog okruga – Kikinda

Predsednik, Marković Gradimir; Podpredsednik, Popović Duško; Sekretar, Rakić Dragiša

Sindikalne grupe:

Kikinda, Marković Gradimir; Novi Kneževac, Bereng Zoltan; Senta, Kečkeš Maconkai Boldižar; Čoka, Fodor Zoltan; Ada, Mikuš Ervin

_______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Zapadno-bačkog okruga – Sombor

Predsednik, Stevan Selak; Podpredsednik, Radić Miša; Sekretar, Kovačević Borislav

Sindikalne grupe:

Sombor, Selak Stevan; Odžaci, Djordjević Goran; Kula, Radulović Saša

_______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Kolubarskog okruga – Valjevo

Predsednik, Stojanović Bora; Podpredsednik, Kulinčević Zoran; Sekretar, Mitrović Ivan

Sindikalne grupe:

Valjevo, Stojanović Bora; Mionica, Adamović Željko; Ljig, Mitrović Ivan; Lajkovac, Stevanović Mirko; Osečina, Andrić Dušan

_______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Mačvanskog okruga – Šabac

Predsednik, Zarić Kostadin; Podpredsednik, Simić Milan; Sekretar, Poledica Mladen

Sindikalne grupe:

Šabac, Zarić Kostadin; Vladimirci, Popović Nenad; Bogatić, Martinović Aleksandar; Koceljeva, Gvozdenac Marko;

Krupanj, Sredojević Zoran; Mali Zvornik, Živanović Milovan;

________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Rasinskog okruga – Kruševac

Predsednik, Milojević Saša; Podpredsednik, Živojinović Milan; Sekretar, Milenković Dejan

Sindikalne grupe:

Kruševac, Milojević Saša; Aleksandrovac, Milojević Dragan; Brus, Đokić Aleksandar; Ćićevac, Todorović Dragan

_________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Nišavskog okruga – Niš

Predsednik, Krstić Vojkan; Podpredsednik, Mihajlović Igor; Sekretar, Pejić Saša

Sindikalne grupe:

Niš, Krstić Vojkan; Svrljig, Mihajlović Igor

_________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Podunavskog okruga – Smederevo

Predsednik, Dragoljub Arsić; Podpredsednik, Vladan Bjedov; Sekretar, Vladimir Nikolić

Sindikalne grupe:

Smederevo,  Arsić Dragoljub

______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Severno Bačkog okruga – Subotica

Predsednik, Vukmanov Šimokov Stipan; Podpredsednik, Dragan Godar; Sekretar, Ivan Šarčević

Sindikalne grupe:

Subotica, Vukmanov Šimokov Stipan

_________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Pčinjskog okruga – Vranje

Predsednik, Nikolić Slavoljub; Podpredsednik, Stefanović Nenad; Sekretar, Stanković Vladica

Sindikalne grupe:

Vranje, Nikolić Slavoljub; Trgovište, Stefanović Nenad; Vladičin Han, Stanković Vladica; Bujanovac, Mitković Miodrag

_________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Pomoravskog okruga – Jagodina

Predsednik, Petrović Miroslav; Podpredsednik, Pantić Goran; Sekretar, Golubović Tanja

Sindikalne grupe:

Jagodina,  Petrović Miroslav; Paraćin, Savić Nenad

__________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Raškog okruga – Kraljevo

Predsednik, Borovićanin Zoran; Podpredsednik, Karapandžić Živko; Sekretar, Kornjača Slaviša

Sindikalne grupe:

Kraljevo, Borovićanin Zoran; Ušće, Plačinac Ranko; Vrnjačka Banja, Vidosavčević Ivan

__________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Srednjebanatskog okruga – Zrenjanin

Predsednik, Aćimović Petar; Podpredsednik, Karapandžić Živko; Sekretar, Kornjača Slaviša

__________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Grada Beograda – Zemun

Predsednik, Bacetić Zoran; Podpredsednik, Biberdžić Milan; Sekretar, Šešlija Gojko

__________________________________________________________________________________________________

Sindikalna grupa Negotin,

Negotin, Grekulović Ljubiša

__________________________________________________________________________________________________