BEZOBZIRNO Ukrali kombi Vatrogasnog društva

Alo.rs | 13. 12. 2014. – 08:28h | Blic

Nepoznati počinioci ukrali su u noći između utorka i srede službeno teretno vozilo “Volksvagen Kedi” (BG 316 JD bele boje), vlasništvo Dobrovoljnog vatrogasnog društva “Zvezdara” (DVD), u Bulevaru kralja Aleksandra 259 u Beogradu.

Ilustracija

Ukradeno vozilo vatrogasci »Zvezdara« su teškim naporima i sopstvenim radom zaradili i kupili 2008. godine, saopšteno je sinoć iz opštine Zvezdara, a prenosi Alo!.

S obzirom da je sedište ovog Društva smešteno u stambeno – poslovnoj zgradi i da nema garažu, vozilo je bilo parkirano ispred zgrade sa dvorišne strane u Bulevaru kralja Aleksandra 259, odakle je i ukradeno.

O krađi vozila vatrogasaca DVD »Zvezdara« upoznati su MUP, Vatrogasni savez Beograda i Vatrogasni savez Srbije.

Iz opštine Zvezdara napominju da će nestanak vozila uticati na efikasnost sprovođenja programskih zadataka na zaštiti života građana od požara, na teritoriji gradske opštine Zvezdara i Beograda.