ZAVRŠENI IX Susreti Sindikalnih odbora SVS-a

Info SVS ¦ 09.10.2019.

Već devet godina Sindikat vatrogasaca Srbije organizuje sportske igre za zaposlene u Sektoru za vanredne situacije. Ove godine takmičenje je održano 07.10. 2019. godine u organizaciji Sindikalnog odbora Raškog okruga – Sindikalne grupe: Vrnjačka Banja. Učešće je uzelo 180 članova naše organizacije.

Pored takmičarskog dela bilo je pre svega zastupljeno druženje i bolje upoznavanje kolega, neposrednih rukovodilaca i organizatora. Ceo događaj je bio održan s ciljem koji može da se okarakteriše kao deo rekreativne aktivnosti koji ima takmičarski duh.

Vatrogasci su se i ove godine tradicionalno takmičili u malom fudbalu, stonom tenisu, streljaštvu i nadvlačenju konopca.

Rezultati takmičenja:

STRELJAŠTVO

Prvo mesto u streljaštvu EKIPNO osvojila je ekipa Kraljevo, drugo mesto Valjevo i treće mesto ekipa iz Jagodine.

Prvo mesto u streljaštvu POJEDINAČNO osvojio je Radović Toni iz Kraljeva, drugo mesto Stanisavljević Ivan iz Valjeva i treće mesto Milojević Zlatan iz Jagodine.

MALI FUDBAL

Prvo mesto u malom fudbalu osvojila je ekipa Novi Sad, drugo mesto Valjevo i treće mesto ekipa iz Šapca.

STONI TENIS

Prvo mesto u stonom tenisu POJEDINAČNO osvojio je Makivić Dejan iz Novi Sad, drugo mesto Jovič Dane iz Valjeva i treće mesto Ilić Milan iz Smedereva.

NADVLAČENJE KONOPCA

Prvo mesto u nadvlačenju konopca osvojila je ekipa iz Kikinde, drugo mesto Zemun i treće mesto ekipa iz Zaječara.