Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Organizacija

Osnovni oblik organizovanja Sindikata vatrogasaca Srbije je Sindikalni odbor. Sindikalni odbori se osnivaju po okružnom principu i sastoje se od sindikalnih grupa.

_______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Južno-bačkog okruga – Novi Sad

Predsednik, Subić Milan;  Podpredsednik, Nikolić Siniša;  Sekretar, Feher Bela

Sindikalne grupe:

Novi Sad, Ladišić Ivan; Bačka Palanka, Lovrenčić Aleksandar; Vrbas, Sekicki Pero; Bečej, Kalmar Mihajlo; Srbobran, Ornjakov Dragan

Titel, Petrov Miroslav; Bač, Agbaba Dragan; Bački Petrovac, Melich Ivan; Temerin, Vukadinović Ranko; Beočin, Vitasović Zoran

Sremski Karlovci, Krneta Dane; Žabalj, Balint Zlatko

_______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Sremskog okruga – Ruma

Predsednik, Petrović Dragan; Podpredsednik, Savić Goran; Sekretar, Trkulja Nenad

Sindikalne grupe:

Ruma, Petrović Dragan; Sremska Mitrovica, Savič Goran; Pećinci, Stanić Milan; Stara Pazova, Dašić Vlada; Inđija, Martić Dragan

________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Severno-banatskog okruga – Kikinda

Predsednik, Marković Gradimir; Podpredsednik, Popović Duško; Sekretar, Rakić Dragiša

Sindikalne grupe:

Kikinda, Marković Gradimir; Novi Kneževac, Bereng Zoltan; Senta, Kečkeš Maconkai Boldižar; Čoka, Fodor Zoltan; Ada, Mikuš Ervin

_______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Zapadno-bačkog okruga – Sombor

Predsednik, Stevan Selak; Podpredsednik, Radić Miša; Sekretar, Kovačević Borislav

Sindikalne grupe:

Sombor, Selak Stevan; Odžaci, Djordjević Goran; Kula, Radulović Saša

_______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Kolubarskog okruga – Valjevo

Predsednik, Stojanović Bora; Podpredsednik, Kulinčević Zoran; Sekretar, Mitrović Ivan

Sindikalne grupe:

Valjevo, Stojanović Bora; Mionica, Adamović Željko; Ljig, Mitrović Ivan; Lajkovac, Stevanović Mirko; Osečina, Andrić Dušan

_______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Mačvanskog okruga – Šabac

Predsednik, Zarić Kostadin; Podpredsednik, Simić Milan; Sekretar, Poledica Mladen

Sindikalne grupe:

Šabac, Zarić Kostadin; Vladimirci, Popović Nenad; Bogatić, Martinović Aleksandar; Koceljeva, Gvozdenac Marko;

Krupanj, Sredojević Zoran; Mali Zvornik, Živanović Milovan;

________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Rasinskog okruga – Kruševac

Predsednik, Milojević Saša; Podpredsednik, Živojinović Milan; Sekretar, Milenković Dejan

Sindikalne grupe:

Kruševac, Milojević Saša; Aleksandrovac, Milojević Dragan; Brus, Đokić Aleksandar; Ćićevac, Todorović Dragan

_________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Nišavskog okruga – Niš

Predsednik, Krstić Vojkan; Podpredsednik, Mihajlović Igor; Sekretar, Pejić Saša

Sindikalne grupe:

Niš, Krstić Vojkan; Svrljig, Mihajlović Igor

_________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Podunavskog okruga – Smederevo

Predsednik, Dragoljub Arsić; Podpredsednik, Vladan Bjedov; Sekretar, Vladimir Nikolić

Sindikalne grupe:

Smederevo,  Arsić Dragoljub

______________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Severno Bačkog okruga – Subotica

Predsednik, Vukmanov Šimokov Stipan; Podpredsednik, Dragan Godar; Sekretar, Ivan Šarčević

Sindikalne grupe:

Subotica, Vukmanov Šimokov Stipan

_________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Pčinjskog okruga – Vranje

Predsednik, Nikolić Slavoljub; Podpredsednik, Stefanović Nenad; Sekretar, Stanković Vladica

Sindikalne grupe:

Vranje, Nikolić Slavoljub; Trgovište, Stefanović Nenad; Vladičin Han, Stanković Vladica; Bujanovac, Mitković Miodrag

_________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Pomoravskog okruga – Jagodina

Predsednik, Petrović Miroslav; Podpredsednik, Pantić Goran; Sekretar, Golubović Tanja

Sindikalne grupe:

Jagodina,  Petrović Miroslav; Paraćin, Savić Nenad

__________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Raškog okruga – Kraljevo

Predsednik, Borovićanin Zoran; Podpredsednik, Karapandžić Živko; Sekretar, Kornjača Slaviša

Sindikalne grupe:

Kraljevo, Borovićanin Zoran; Ušće, Plačinac Ranko; Vrnjačka Banja, Vidosavčević Ivan

__________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Srednjebanatskog okruga – Zrenjanin

Predsednik, Aćimović Petar; Podpredsednik, Karapandžić Živko; Sekretar, Kornjača Slaviša

__________________________________________________________________________________________________

Sindikalni odbor Grada Beograda – Zemun

Predsednik, Bacetić Zoran; Podpredsednik, Biberdžić Milan; Sekretar, Šešlija Gojko

__________________________________________________________________________________________________

Sindikalna grupa Negotin,

Negotin, Grekulović Ljubiša

__________________________________________________________________________________________________

Podelite sa drugima!