VII Susreti Sindikalnih odbora Sindikata vatrogasaca Srbije | Sindikat vatrogasaca Srbije

VII Susreti Sindikalnih odbora Sindikata vatrogasaca Srbije

05 sep Obaveštenja | SVS

05.09.2017. / Info SVS

Poštovane kolege,

Obaveštavamo Vas da će se dana 27.09.2017. godine u Žablju održati Sedmi Susreti Sindikalnih odbora Sindikata vatrogasaca Srbije. Domaćin ovih susreta je Sindikalni odbor Južnobačkog okruga sa sedištem u Novom Sadu.

U okviru Susreta, tradicionalno će se održati turnir u malom fudbalu, stonom tenisu i nadvlačenju konopca.

Okupljanje učesnika je u 10,00 časova ispred Vatrogasnog doma u Žablju.

11,00 Zvanično otvaranje

11,30 Početak turnira u malom fudbalu (4+1)

11,30 Početak turnira u stonom tenisu

12,00 Početak turnira u stonom tenisu (2)

15,00 Takmičenje u nadvlačenju konopca

16,30 Proglašenje pobednika

17,00 Zajednički ručak

Da bi se organizacija ovih Susreta optimalno odvijala, molimo Vas da OBAVEZNO a najkasnije do 20.09.2017. god. potvrdite broj ljudi iz Vašeg odbora koji dolaze i prijavite ekipe za takmičenje.

Prevoz na Susrete organizuje svaki odbor za sebe.

Molim Vas da broj ljudi iz vašeg odbora i prijavu ekipa za takmičenje dostavite do 20.09.2017. predsedniku  Sindikalnog odbora Južnobačkog okruga Milanu Subiću na telefon 063/595-841 ili mail milans.ns83@gmail.com

Maksimalan broj učesnika po odboru je deset, s tim da ako neki odbor bude imao manje od limitiranog broja, drugi odbori mogu mogu imati više za tu razliku

Za sve potrebne informacije u vezi održavanja ovih susreta možete kontaktirati Generalnog sekretara sindikata Ladišić Ivana na telefon 063/68-86-99.

Novi Sad                                                                       Predsednik SVS

05.09.2017. godine                                                        Duško Ninkov